Nicolas Cage’in Yeni Filmi “Renfield”dan İlk Fragman!
  1. Anasayfa
  2. Yabancı Sinema

Nicolas Cage'in Kont Dracula Olduğu "Renfield"dan İlk Fragman!

0

ABD’li ünlü oyuncu Nicholas Cage’in Kont Drakula’yı canlandırdığı ve yönetmenliğini Chris McKay’in üstlendiği Renfield filminden ilk görüntüler yayınlandı. Korku – komedi filmi, Dracula’nın uşağı Renfield’la olan ilişkisini modern dünyaya taşıyor.

Chris McKay tarafından yönetilen Renfield filminde rol alan yıldız oyuncu Nicolas Cage, Kont Drakula karakteriyle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Oscar ödüllü oyuncunun Drakula’yı nasıl canlandıracağı ve nasıl bir görünüme kavuşacağı uzun süredir merak konusuydu. Filmin yayınlanan ilk fragmanında Cage’in Drakula karakteri ortaya çıktı. Bram Stoker tarafından yaratılan ikonik vampir Kont Dracula’ya hayat verdiği aksiyon – komedi filmi “Renfield”ın ilk fragmanı yayınlandı. Film adını, Dracula’nın meşhur uşağı Renfield’dan alıyor.

Kitapta, Renfield bir akıl hastensinde yatar ve zihinsel sanrılardan muzdarip olduğu düşünülür ancak aslında o, gerçekten de Transilvanya kontunun sadık hizmetkarıdır. Fragmanda, Nicholas Hoult tarafından canlandırılan bu karakterin, bir terapi grubuna gittiğini ve kendisini yiyip bitiren toksik ilişkiden kurtulmak istediğini görüyoruz.

Başrollerini Cage ve İngiliz oyuncu Nicholas Hoult’un paylaştığı filmin senaryosunu Walking Dead yazarı Robert Kirkman ve Rick and Morty yazarı Ryan Ridley kaleme aldı. Bu ikonik karakter daha önce Christopher Lee, Gary Oldman, Gerard Butler, Luke Evans, Jonathan Rhys Meyers gibi isimler tarafından canlandırılmıştı.

Renfield 14 Nisan 2023’te vizyona girecek.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir