Annenin Sırrıdır Çocuk 1. Bölüm
0

Kırmızı Oda dizisinin sona ermesi ile birlikte TV8 ekranlarının yeni dizisi merak ediliyordu. Annenin Sırrıdır Çocuk dizisiinin tanıtımı ve yayın tarihi belli oldu. Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi Çarşamba akşamları TV8 ekranlarında yayınlanacak.

Yönetmenliğini Müge Uğurlar’ın üstlendiği dizinin başrollerinde İrem Helvacıoğlu, Engin Öztürk, Selin Yeninci ve Olgun Tokeryer’in rol aldığı yeni TV8 dizisi Annenin Sırrıdır Çocuk 1. Bölüm ile 6 Nisan Çarşamba akşamı TV8 ekranlarında yayın hayatına başlayacak. Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinde iki kadının etkileyici hikayesine yer verilecek. Selin Yeninci ve İrem Helvacıoğlu’nun saklamaya çalıştıkları geçmişleriyle yüzleşen iki anne adayı Meryem ve Defne’yi canlandırdığı Annenin Sırları Çocuktur dizisinin ikinci tanıtımı da ekrana geldi.

Annenin Sırrıdır Çocuk 1. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Annenin Sırrıdır Çocuk 1. Bölüm Fragmanı

Annenin Sırrıdır Çocuk Dizi Konusu

Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi anneliğin kadınlara verilen en önemli değerlerden biri olduğunu gözler önüne serecek. Dizinin dram türünde olduğu belirtildi. Dizinin ilk fragmanında diziye dair detaylara yer verildi. Dizide doğum sırasında çocuğunu kaybeden bir annenin hikayesi anlatılıyor. Dizinin fragmanında Meryem ile Defne’nin srıları olduğndan bahsediliyor.

Annenin Sırrıdır Çocuk Dizi Oyuncuları

Annenin Sırrıdır Çocuk’un başrollerini İrem Helvacıoğlu, Engin Öztürk, Selin Yeninci ve Olgun Toker paylaşıyor. Dizinin senaryosunu Makbule Kosif ve Gülsev Karagöz kaleme alırken, yönetmen koltuğuna ise Müge Uğurlar oturuyor. Ayrıca dizide Ahmet Varlı, Sacide Taşaner, Demet Gül, Selim Erdoğan, Birgül Ulusoy ve Mine Kılıç gibi birbirinden usta isimler de rol alıyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir