Gönül Dağı 63. Bölüm
0

Cumartesi akşamları ekranlara gelen Gönül Dağı yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. 1 haftalık ara verecek olan Gönül Dağı 63. Bölüm ile 14 Mayıs Cumartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı her bölümü ile hem güldürüyor hem hüzünlendiriyor. 30 Nisan Cumartesi akşamı ekranlara gelen Gönül Dağı son bölümü reyting sıralamasında Totalda 9,22 puan alarak Total de ve diğer kategorilerde yine birinciliği hiç kimseye kaptırmadı. Gönül Dağı 62. bölümde, Ramazan ve Asuman’ın nişan heyecanı ile birlikte Ramazan bayramı hazırlıklarının heyecanı ve telaşı vardı. Zahide ve Sefer, her geçen gün Emre’ye daha çok alışırken, çocukların da desteğiyle Emre artık iyice aileden biri olmuştur.

Gönül Dağı 63. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Gönül Dağı 63. Bölüm Fragmanı

Gönül Dağı 62. Bölüm Özeti

Gedelli’yi nişan heyecanı sardı. Ramazan Bayramı hazırlıkları da tam gaz devam ediyor. Uzun zamandır beklenen nişan yüzünden Ramazan çok heyecanlıdır. Nişan telaşı içinde olan amcaoğulları, nasıl maceralarla karşılaşacaklar? Emre’ye gittikçe alışan Zahide ve Sefer, çocuklarının desteklerini de alarak Emre’yi iyice aileden biri olarak görmeye başlamışlardır. İçlerine aldıkları Emre adına çok mutlu olan Zahide ve Sefer, Emre’nin annesini özlediğini gerçeğini görürler. Sefer, Emre’nin annesini bulabilmek için kolları sıvar. Bu sırada Selami, miras haklarından vazgeçer. Kendisini kapının önüne konuşulmuş şekilde bulur. Ellerinde bavullarla evden kovulan Selami ve Keriman’ı neler yaşacaktır?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir