1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Masumlar Apartmanı 66. Bölüm

Masumlar Apartmanı 66. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Masumlar Apartmanı 66. Bölüm ile 12 Nisan Salı akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Salı akşamları ekranlara gelen Masumlar Apartmanı dizisi yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Masumlar Apartmanı dizisinin 65. bölümünde; Gülben’i hastaneye götüren Esat, doktorun söylediklerinin ardından karısını bir süre apartmandan uzaklaştırmak ister. Fakat Gülben ablasına yakın olmakta kararlıdır.

Masumlar Apartmanı 66. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Masumlar Apartmanı 66. Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı 65. Bölüm Özeti

Gülben fevri bir karar verir. Safiye ise her şeyden habersiz, ailesiyle yeniden bir arada olmanın mutluluğunu yaşarken, öğrendiği bir şey onu yeniden bir krizin eşiğine getirir. Memduh’un Ege’den gizlediği önemli bir sıkıntısı vardır. Bu konuda Esra ve Naci’den destek alır. İkisi, Memduh için sık sık bir araya gelmeye başlar ancak bu durum, başka problemlere yol açacaktır. Artık Naci’nin, Safiye’nin karşısına dikilip yüzleşmekten başka çaresi yoktur. Ceylan ise Han’ın kaçış manevralarını ustalıkla bertaraf ederek sonunda onu çift terapisine götürür.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir