1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Outer Banks 2. Sezon Onayını Aldı

Outer Banks 2. Sezon Onayını Aldı
0

Netflix platformunun gençlik dizisi Outer Banks platform tarafından 2. sezon onayını aldı. Jonas Pate, Josh Pate ve Shannon Burke tarafından oluşturulan dizi ilk sezonu ile taraflı tarafsız bir çok kesim tarafından övgü dolu yorumlar almıştı. Bu pozitif geri dönüşler Outer Banks 2. sezon onayı ile taçlandırıldı.

Outer Banks dizisinin oyuncu ekibinde Chase Stokes, Madelyn Cline, Madison Bailey, Jonathan Daviss, Rudy Pankow, Austin North, Drew Starkey, Deion Smith ve Charles Esten gibi isimler yer alıyor. 15 Nisan günü yayınlanmaya başlayan dizide aynı oyuncular mevcut rollerinde devam edecekler.

Outer Banks Dizi Konusu

Kuzey Carolina’daki sahil kasabasında yaşayan işçi sınıfı yerlileri tanımlayan ve “pogue” adı verilen bir grup gencin hayatını takip ediyor. Dizide akisyon ve suç türleri ön planda yer alırken, pogların sıklıkla sosyoekonomik politikalar üzerinde sürtüşmeye uğradığı zengin kasaba sakinlerini de irdeliyor. Gençlik dramasının ilk sezonunda, sıkı sıkıya bağlı arkadaş grubu, birinin yıllar önce kaybolan babası hakkında izler bulur ve bir hazinenin peşine düşer.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir