1. Anasayfa
  2. Video Galeri

The Handmaid’s Tale 4. Sezon Fragmanı Yayınlandı

The Handmaid’s Tale 4. Sezon Fragmanı Yayınlandı
The Handmaid's Tale -- "Faithful" -- Episode 105 -- Serena Joy makes Offred a surprising proposition. Offred remembers the unconventional beginnings of her relationship with her husband. Janine (Madeline Brewer), left and Offred (Elisabeth Moss), right, shown. (Photo by: George Kraychyk/Hulu)
0

The Handmaid’s Tale’ın 4. sezonundan ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Salgın nedeniyle prodüksiyonu durdurulan The Handmaid’s Tale 4. sezon, 2021’de izleyici ile buluşacak.

Margaret Atwood’un aynı adlı romanından diziye uyarlanan, “Gilead” isminde, kadın haklarının var olmadığı bir distopyayı oldukça çarpıcı, yer yer kan dondurucu bir üslupla izleyiciye aktaran The Handmaid’s Tale ekranlardaki yolculuğunu sürdürüyor. Özellikle ilk sezonuyla övgü toplayan dizi sonraki sezonlarında aynı etkiyi yaratmamış olsa da en çok konuşulan dizilerden biri olmaya devam ediyor. Bu yüzden dizinin hazırlık aşamasında 4. sezonu da pek çok kişi tarafından merakla bekleniyor.

Dünyanın dört bir yanında prodüksiyonların durmasına neden olan koronavirüs salgını The Handmaid’s Tale’ı da etkilediği için yeni sezon beklenenden daha geç bir tarihte izleyici ile buluşacak. Ancak bu durum Hulu‘nun şimdiden yeni sezon için tanıtım çalışmalarına başlamasına engel olmadı. Hulu, en popüler orijinal yapımı olan The Handmaid’s Tale’ın 4. sezonundan ilk tanıtım fragmanını yayınladı.

Yayınlanan bu tanıtım fragmanı, 2017 yılında başladığından beri her yıl yeni bir sezonla izleyici karşısına çıkan dizinin bu kez salgın nedeniyle bir yıldan fazla ara vermek zorunda kalacağını gösterdi. Çünkü fragmanda yer alan bilgiler, 4. sezonun 2021’de yayınlanacağını doğruluyor.

Elisabeth Moss, Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski, Samira Wiley, Alexis Bledel, Ann Dowd, Max Minghella gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı The Handmaid’s Tale, 4. sezonunda June’un Gilead’ın totaliter rejimine karşı başlattığı isyanı anlatmaya devam edecek. June, çok sayıda kadını Kanada’ya kaçırma planını başarıyla hayata geçirmiş olsa da, hâlâ değişim için yapılması gereken pek çok şey bulunuyor.

The Handmaid’s Tale’ın 4. sezonundan yayınlanan ilk tanıtım fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir