1. Anasayfa
  2. Video Galeri

Netflix’in İspanyol Yapımı Dizisi “Valeria” Fragmanı Yayınlandı

Netflix’in İspanyol Yapımı Dizisi “Valeria” Fragmanı Yayınlandı
0

Netflix, İspanyol film ve dizileriyle son dönemde ön plana çıkan bir platform. Özlellikle La Casa de Papel dizisi ile birlikte dünyanın her yerinde ve özellikle ülkemizde İspanyol yapımlar büyük ilgi görüyor. Buradan hareketle Netflix, beş yeni orijinal dizi için çalışmalara başladığını geçtiğimiz aylarda duyurmuştu. Bunların en iddalılarından olan, kadın hikayeleri barındıran Valeria‘nın fragmanı yayınlandı ve 8 Mayıs 2020’deki prömiyeri için geri sayım başlamış oldu.

Valeria’da hayatın zorluklarıyla boğuşan ve evliliğinde sorunlar yaşayan, aynı zamanda da yeni romanını yazmakla meşgul olan Valeria adlı bir yazarın hikayesine ortak oluyoruz. Bu zorlu dönemden çıkmak için üç yakın arkadaşından destek alan Valeria ve arkadaşları üzerinden aşk, romantizm, cinsellik, ilişikler ve hayatın kendisi masaya yatırılıyor. Dizi, Fernando Eguiarte, Aurora Gracia, Maria Lopez Castano ve Almudena Ocana tarafından yazıldı ve Elisabet Benavent’in romanından uyarlandı.

Dizinin başrollerinde Diana Gomez (Valeria), Silma Lopez (Lola), Teresa Riott (Nerea) ve Paula Malia (Carmen) yer alıyor. Ibrahim Al Shami J., Maxi Iglesias, Eva Martin ve Angel de Miguel ise diğer önemli rolleri üstleniyor. 8 bölümden oluşan Valeria, 8 Mayıs 2020 tarihinde, tüm dünyayla aynı anda Netflix Türkiye‘de yayında olacak.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir