Kuruluş Osman 35. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman yeni bölümü ile devam ediyor. Kuruluş Osman 35. Bölüm ile 25 Kasım Çarşamba akşamı ATV ekranlarında yayınlanacak.

Kuruluş Osman 35. Bölüm son bölüm ile dün akşam ekranlara geldi. Kuruluş Osman’ın 18 Kasım Çarşamba tarihli son bölümünde Osman Bey’in Targun Hatun’u kurtarıp kaleye gitmenin yollarını araması heyecanlı anlara neden oldu. Ertuğrul Bey’in sağlık durumunun kötüye gitmesi ise, akıllara “Ertuğrul Bey ölecek mi?” sorusunu getirdi. Toya davet edilmeyen Osman Bey’in Söğüt’e giderek Yavlak Arslan ve Savcı Bey’in karşısına dikilmesi dikkat çekti. Targun Hatun’un obaya gelişi ise bu hafta dikkat çeken diğer gelişmelerden oldu.

Kuruluş Osman 35. Bölüm FragmanıKuruluş Osman 35. Bölüm 2. Fragmanı

Kuruluş Osman 34. Bölümde Neler Oldu?

Kulucahisar’a İstanbul’dan destek birliklerin geldiği haber alan Osman Bey, bir Türk beyinin kızı olan Targun Hatun’un da Bizans tarafından kaçırıldığını öğrenir. Osman Bey, Targun Hatun’u kurtarıp Kulucahisar Kalesi’ni geri almanın yollarını ararken, Nikola ise Söğüt’e yapacağı saldırıyı planlamaktadır.

Savcı Bey, Geyhatu’nun beyberbeyi ilan ettiği Yavlak Arslan’ın toyuna katılmak üzere obadan ayrılır, Ertuğrul’un Bey’in sağlık durumu ise kötüye gitmektedir. Toya davet edilmeyen Osman Bey, Söğüt’e giderek Yavlak Arslan ve Savcı Bey’in karşısına dikilir ve beylik hedefini açıklar.

Osman Bey’in beylik hedefini açıklamasıyla diğer beylerden nasıl tepki alacak? Osman Bey, Kulucahisar Kalesi’ni geri alabilecek mi? Targun Hatun’un obaya gelişi dengeleri nasıl değiştirecek? Ertuğrul Bey, sağlığına kavuşabilecek mi? Osman Bey’in beylik kararı obada nasıl karşılanacak?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir