1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kara Tahta 4. Bölüm

Kara Tahta 4. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının sevilen yeni dizisi Kara Tahta TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kara Tahta 4. Bölüm ile 20 Nisan Çarşamba akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1 ekranlarında yayınlanan Kara Tahta bölümleri her Çarşamba akşamı sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. 13 Nisan Çarşamba akşamı ekranlara gelen Kara Tahta son bölümü reyting listesinde Total de 3,12 puan alarak 12. oldu. Kara Tahta dizisinin 3. bölümünde; Atlas’ın sığındığı öğretmenlik limanı, Bekir’in hain planlarıyla yıkılmayacak kadar güçlüdür. Irmak, Atlas’ın başına gelenlerden habersiz halde, kendisini istemeye gelen Bekir’e cevabını verir.

Kara Tahta 4. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kara Tahta 4. Bölüm Fragmanı

Kara Tahta 3. Bölüm Özeti

Hikmet’in Atlas’ı kurtarmaya giderken Arif’e babalığını hatırlatması ise baba oğul arasındaki derin mesafede nasıl bir rol oynayacaktır? sorusu yanıt aradı. Irmak, Atlas’ın sessizliği karşısında öfkesini gizleyemez ve aklıyla kalbini susturmak için elinden geleni yapar. Atlas’ın seneler önce yolladığı mektuplara neden cevap vermediğini sorması ise eski defterlerin bir kez daha açılmasına sebep olur. Memleketine dönen beklenmedik misafir de Arif cephesinde eski defterleri aralar. Bekir, Irmak’ın gönlünde kendisine yer olmadığını çok iyi bildiği halde pes etmez. Irmak ve Atlas arasındaki uçuruma sebep olan Bekir’in yanında artık müttefikleri de vardır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir