1. Anasayfa
  2. Video Galeri

Peaky Blinders 5. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Peaky Blinders 5. Sezon Fragmanı Yayınlandı
0

Başrolünde Cillian Murphy’nin yer aldığı Peaky Blinders 4. sezon finaliyle akıllarda birçok soru işareti bırakmıştı. Heyecanla beklenen yeni sezonun detayları yavaş yavaş belirginleşirken BBC Peaky Blinders 5. sezon fragmanını izleyicilerle buluşturdu.

Git gide popülerliği artan ve 2018 BAFTA Televizyon ödüllerinde En İyi Dram Dizisi Ödülü’nün sahibi olan Peaky Blinders’ın bu başarısını borçlu olduğu, izleyiciyi kendisine çeken bir harmonisi var. 4. sezon finalinin ardından izleyiciyi büyük bir merak içerisinde bırakan Peaky Blinders, 5. sezonu ile geri dönecek.

PEAKY BLİENDERS’IN 5. SEZONU NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Başrolünde Cillian Murphy’nin yer aldığı, BBC’nin kült yapımları arasına giren Peaky Blinders’ın 2019 yılında 5. sezonu ile ekranlara geri döneceği bilgisi gelmişti. Dizinin çekimleri 17 Eylül’de başladı. 5. sezonun yönetmen koltuğunda ise Anthony Byrne oturuyor.

5. SEZON PEAKY BLİENDERS’IN SON SEZONU OLMAYACAK

Steven Knight, bir güzel haber daha vererek 5. sezonun son sezon olmayacağını duyurdu. Sözlerine yeni sezon için, Cillian Murphy’nin ve tüm kadronun da dahil olduğunu açıklayarak devam eden Knight, orijinal planlarının diziyi 5. sezonda bitirmek olduğunu fakat daha sonra vazgeçerek 6. ve 7. sezon için de devam etme kararı aldıklarını söyledi. Yine de Cillian Murphy daha fazla sezon için de istekli olduğunu dile getiriyor.

ANNA TAYLOR-JOY ve SAM CLAFLİN DİZİYE KATILAN İSİMLER

Genç jenerasyonun dikkat çeken isimlerinden olan ve Split filmindeki performansıyla da beğeni toplayan Anna Taylor-Joy ve Açlık Oyunları’ndan tanıdığımız Sam Claflin Peaky Blinders’ın 5. sezonunda göreceğimiz yeni isimler olarak açıklandı. Karakterlerin hikâyedeki işlevi ile ilgili henüz pek bir detay olmasa da 5. sezona oyuncululukları ile renk katacaklarını şimdiden öngörebiliriz.

Peaky Blinders 5. Sezon Fragmanı

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir