1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Peaky Blinders 6. Sezonu ile Final Yapıyor

Peaky Blinders 6. Sezonu ile Final Yapıyor
0

Peaky Blinders severler üzücü haber. Dizinin yaratıcısı Steven Knight tarafından yapılan açıklamaya göre Peaky Blinders, çekimleri devam eden 6. sezon ile birlikte final yapacak. Ancak hikaye, farklı bir formatta devam edecek.

Tommy Shelby (Cillian Murphy) ve onun kötü şöhretli ailesinin, 1. Dünya Savaşı sonrası işçi sınıfı zemininde iktidara gelişinin hikayesini anlatan dizi, 6. sezonun ardından final yapacak fakat dizi farklı bir hikaye ile devam edecek.

Çekimleri devam etmekte olan 6. sezon ile ilgili konuşan dizinin yaratıcısı Steven Knight, “Bunun bugüne kadarki en iyi sezonumuz olacağına ve muhteşem hayranlarımızın çok seveceğine inanıyoruz. TV dizisi sona erecek olsa da, hikâye başka bir formatta devam edecek.” ifadelerini kullandı ve 6. sezonun, Peaky Blinders’ın son sezonu olacağını bildirdi.

Dizinin as kadrosu diyebileceğimiz Cillian Murphy, Paul Anderson, Helen McCrory, Sophie Rundle, Finn Cole, Kate Phillips, Natasha O’Keeffe ve Harry Kirton, 6. sezonda da yeniden karşımıza çıkacak. Ayrıca 5. sezonda diziye dahil olan Sam Claflin ve Anya Taylor-Joy‘un da rollerine geri dönmesi bekleniyor. Peaky Blinders’ın 6. ve final sezonunda karşımıza çıkacak yeni yüzler arasında en dikkat çekeni ise Stephen Graham olacak.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir