1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

The Capture 2. Sezon Onayı Aldı

The Capture 2. Sezon Onayı Aldı
0

BBC, “Harry Potter”la bilinen David Heyman’ın yapımcılığını ve Holliday Grainger’in başrolünü üstlendiği gerilim dizisi “The Capture” için ikinci sezon siparişini verdi. Şovun ilk sezonu, Heyday Television ve NBCUniversal Intl. Studios tarafından üretildi. Dizinin ABD yayını NBCU’nun yeni yayın hizmeti Peacock’ta 15 Temmuz’da yayınlanacak.

İlk sezon, BBC One için bir hite dönüştü ve sezon boyunca kitlesini büyüttü. Birinci sezon, tüm izleme seçenekleri toplamında ortalama 7,7 milyon izleyiciye ulaştı. Grainger, çok sevilen ve başarıyla canlandırdığı Rachle Carey rolünü ikinci sezonda da sürdürecek. Birinci sezonun altı bölümünü oluşturan, yazan ve yöneten BAFTA ödüllü Ben Chanan da yeni sezonda yine kamera arkasına geçecek.

Chanan, yaptığı açıklamada; “Rachel Carey’nin baş döndürücü sahte ve dezenformasyon dolu dünyasına daha derin düşeceğini göreceğiz.Titizlikle araştırılmış dünyasıyla, karanlık gerçekler arasındaki sınıra meydan okuyacak ve izleyiciyi sürekli olarak tahmin etmeye zorlayacak.” dedi. İngiltere’de birinci sezonun başarısını takiben “The Capture” dünyanın diğer bölgelerinde de görücüye çıktı.

“The Capture” ın altı bölümlük ikinci sezonu, BBC Drama denetleyicisi Piers Wenger ve BBC Content direktörü Charlotte Moore tarafından görevlendirildi. İkinci sezon Chanan tarafından yazılacak ve yönetilecek. Baş yapımcılar Heyday Television adına Heyman, Rosie Alison ve Tom Winchester.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir