Arıza 8. Bölüm
0

Show TV’nin sevilen dizisi Arıza 8. bölümü ile devam ediyor. Yeni bölüm Arıza 8. Bölüm 1 Kasım Pazar akşamı Show Tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Başrollerinde Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın yer aldığoı Arıza dizisi 7. son bölüm ile ekrana geldi. Pazar akşamları ekrana gelen Arıza dizisi son bölümde Ali Rıza, Burak’ın depodan silahları nasıl çaldığının peşine düşerken Burak ise konsorsiyum toplantısında vaddettikleri ile dikkatleri üzerine çeker. Ali Rıza ne yapıp edip silahları bulur ama Burak’ında kendisini beklenmedik bir sürprizi olacaktır. Burak’ın Ali Rıza için hazırladığı acımasız sürpriz damga ise bölüme damga vurdu.

Arıza 8. Bölüm İzle

Arıza 8. Bölüm Fragmanı

Arıza 8. Bölüm 2. Fragmanı

Arıza 7. Bölümde Neler Oldu?

Ali Rıza ilk olarak Burak’ın depodan silahları nasıl çaldığının peşine düşer. Burak ise konsorsiyum toplantısında vadettikleriyle dikkatleri üzerine çeker ve Burak için konsorsiyum da koltuk sahibi olma şansı doğar. Ali Rıza ise Burak’ın sakladığı silahların peşine düşer ve sonunda silahlara ulaşır. Ama Burak’ın da Ali Rıza için hazırladığı acımasız bir sürprizi vardır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir