Sadakatsiz 58. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Sadakatsiz 58. Bölüm ile 11 Mayıs Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Sadakatsiz yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. 20 Nisan Çarşamba akşamı ekranlara gelen Sadakatsiz son bölümü reyting sıralmasın 5,04 puan alarak Total de 3. oldu. Sadakatsiz 57. bölümde; Asya ile Volkan’a engel olmaya çalışan Derin, son öğrendiği karşısında artık dur durak bilmez. Asya ile oğlu Ali’nin hayatından şüphe eden Volkan’ı ise kötü bir sürpriz bekler.

Sadakatsiz 58. Bölüm Fragmanı

Sadakatsiz 58. Bölüm Özeti

Asya ve Volkan, Ali tarafından köşeye sıkıştırılırken, Derin duydukları karşısında ne yapacağını bilemez. Gönül’ün tüm önlemlerine rağmen işleri istediği gibi yürütmeye devam eden Volkan ise yeni engellere takılacaktır.

Selçuk’un bir anlık öfkesi ona pahalıya patlarken, Ceren yaşadığı büyük tehlikeyi atlatabilecek midir? Yüzleşmek için Asya ve Ali’nin karşısına çıkan Derin’i yeni bir yol ayrımı beklerken, Volkan hangi beklenmedik acı ile sarsılacaktır?

İlginizi Çekebilir
son-yaz-bolum-6

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir