1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Destan 6. Bölüm

Destan 6. Bölüm
0

Atv ekranlarının sevilen yeni dizisi Destan yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Destan 6. Bölüm ile 28 Aralık Salı akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Başrollerinde Ebru Şahin, Edip Tepeli, Selim Bayraktar, Burak Tozkoparan ve Deniz Barut gibi isimlerin yer aldığı Destan dizisi yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Destan dizisinin 5. bölümünde; Akkız, Balamir’e yenilmedi. Destan 5. bölümde Alpagu Han’ı saraydaki odasında öldürmeye kalkışmak, Akkız’ı ölümle karşı karşıya bırakır.

Destan 6. Bölüm Fragmanı

Destan 5. Bölüm Özeti

Destan’ın beşinci bölümünde Akkız daha küçükken pençesi olmaya and içtiği Çift Başlı Kurt’un kim olduğunu anlar. Batuga’nın önünde diz vurup bağır basarak onu Dağ’la Gök’ü bir edecek han olarak selamlar. Akkız hayatının amacını bulmakla kalmamış, Batuga’nın annesinin masum olduğuna dair bir de ipucu yakalamıştır. Batuga ile Akkız birlikte bu izin peşine düşer. Akkız, Batuga’nın bir oyunuyla Alpagu Han’ın dikkatini çekmeyi ve onunla tanışmayı başarır ama Tılsım Hatun’un masum olduğunu kanıtlayabilmesi için mutlaka saraydan çıkıp Çolpan Han’a ulaşmalıdır. Alpagu Han’ı saraydaki odasında öldürmeye kalkışmak, Akkız’ı ölümle karşı karşıya bırakır. Üstelik tam da hayatının amacını bulmuşken.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir