1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Çukur Yeni Bölüm ile Geliyor

Çukur Yeni Bölüm ile Geliyor
0

Show TV’nin fenomen dizi Çukur, izleyenlerini çok sevindirecek bir haberle geliyor. Ay Yapım imzalı Çukur dizisi evde çekilen yeni bölümüyle Pazartesi günü Show TV’de olacak.

Koronavirüs salgını nedeniyle neredeyse tüm diziler çekimlerini durdururken, bazı diziler ise elllerindeki stok bölümler ile yayınlanmaya devam ediyor. Daha önce Jet Sosyete ve Karantina isimli diziler ile evden çekimlerin furyası başlamıştı. Pazartesi akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Çukur‘da 20 Nisan Pazartesi akşamı yeni bölümü ile Show TV ekranlarında olacak.

3 sezondur hem reytinglerde hem de sosyal medyada adını zirveye yazdıran ve gerek senaryosu gerekse imza attığı sosyal sorumluluk projeleriyle çok konuşulan dizi ‘Çukur’, bu hafta oyuncuların ev ortamlarında çektiği, çok farklı bir bölümle ekranlara gelecek. Her bölümü takipçileri tarafından heyecanla beklenen dizinin yeni bölümünde Yamaç’la ağabeylerinin arasındaki gerilime Vartolu’nun dahil oluşu ile Karaca ve Azer’in gizli ilişkisinde yaşanacakları izleyeceğiz.

Çukur’un evde çekilen, sürprizlerle dolu yeni bölümünde ağabeyleriyle sorunlarını çözemeyen Yamaç bir çare bulmak için Vartolu’ya danışacak. Vartolu’dan aldığı fikirle eski bir dostundan yardım isteyen Yamaç, Cumali ve Selim’den istediği tepkiyi alamayacak. Koçovalı kardeşler sorunlarını yine kendi yöntemleriyle çözmeye karar verirken hapishanedeki Vartolu olanlara müdahale edemeyecek.

Virüs salgını sebebiyle çekimlerine ara verilen dizinin oyuncuları geçtiğimiz haftalarda ayrıca Çukur’un resmi Youtube kanalında hayranları ile buluşmuşlardı. “Çukur Evde” isimli yayınların iki bölümü de sosyal medyada büyük ilgi görmüştü. Oyuncuların kendi aralarındaki sohbet edip oyunlar oynadıkları yayınlar toplam 5 milyon görüntülenmeyi geçmiş ve izleyenlerin büyük beğenisini toplamıştı.

Gizli görüşmelerine devam eden Azer ve Karaca’nın bir karar vermeleri gerekecek. Akın ise Songül’e yaklaşmak için bir adım atacak. Koçovalı kardeşler diğer sorunlarını çözmeye çalışırken, yeni düşmanları Arık Böke Erdenet’le ilgili ulaşacakları yeni bilgi merak konusu olacak.

Çukur evde çekilen yeni bölümüyle Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Çukur 3. Sezon 26. Bölüm Fragmanı

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir