1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Perry Mason 2. Sezon Onayını Aldı

Perry Mason 2. Sezon Onayını Aldı
0

Henüz ilk sezonunu tamamlamayan HBO dizisi Perry Mason şimdiden 2. sezon onayını aldı. Mini bir dizi olarak planlanan Perry Mason dizisi, eleştirmenler ve izleyicilerden olumlu yorumlar almayı başardı. HBO’ya göre ilk bölümü 8 milyon kayıt edilebilen kişiye ulaşan dizinin, bu sebeplerle devam etmesine karar verildi.

HBO Programlama Başkan Yardımcısı Francesca Orsi, “Perry Mason‘ın arkasında bulunan son derece yetenekli ekiple çalışmak heyecan verici bir yolculuk. İzleyiciler, her hafta 1930’lardaki Los Angeles’a geri dönmekten hoşlanıyorlar ve şovu, ikinci sezon için tekrar ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Perry Mason Konusu

1932’de Los Angeles’ta geçen dizi, ünlü savunma avukatı Perry Mason‘un Erle Stanley Gardner’in romanlarından gelen karakterlere dayanan kökenine ve hikayesine odaklanacak. Düşük ücretli bir özel müfettiş olarak hayatını yaşamaya çalışan Mason, Fransa’daki savaş zamanı deneyimleri ve kırık bir evliliğin etkilerinden muzdarip bir ruh halindedir. Ülkenin geri kalanı büyük ekonomik buhrandan kurtulurken Los Angeles kaosa sürüklenir. Bir kaçırılma olayının üzerine giden Mason, suçun gerçekliğini ortaya çıkarmaya çalışırken, aslında bir şehrin tüm gerçeklerinin açığa çıkarmasına neden olur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir