1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Shameless 10.Sezon Onayını Aldı

Shameless 10.Sezon Onayını Aldı
0

Showtime, popüler komedi dizisi Shameless’a 10. sezon onayını verirken Cameron Monaghan’ın kadroya geri döneceğini açıkladı.

Yeni sezon kararıyla birlikte Shameless, Showtime platformunun en uzun soluklu dizisi olmayı başardı. Dizinin yeni sezonunda Monaghan’ın yanı sıra William H. Macy, Jeremy Allen White, Ethan Cutkosky, Emma Kenney ve Christian Isaiah da rollerine geri dönecekler.

Paul Abbott’un yarattığı, John Wells’in ise Amerikan televizyonuna uyarladığı Shameless, 10. sezon prodüksiyonuna önümüzdeki aylarda başlayacak. Dizinin yürütücü yapımcılığını geçtiğimiz sezonlarda olduğu gibi Wells ve Nancy M. Pimental üstlenecek.

Shameless 9. sezonunda dizinin en önemli oyuncularından biri olan Emmy Rossum’a veda etmişti. Rossum’un vedasının şoku henüz atlatılamamışken ikinci bir veda haberi Cameron Monaghan’dan gelmişti. Dizinin pilot bölümünden bu yana kadroda olan ve adeta diziyle birlikte büyüyen Monaghan, geçtiğimiz sonbaharda sosyal medya hesapları üzerinden diziden ayrıldığını açıklamıştı ancak sözlerini, geri dönebileceğinin sinyallerini vererek sonlandırmıştı.

Shameless, 10. sezon bölümleriyle Showtime ekranlarına geri dönecek.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir