1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Elbet Bir Gün 2. Bölüm

Elbet Bir Gün 2. Bölüm
0

İlk bölümü 7 Kasım Pazar akşamı ekranlara gelen Elbet Bir Gün dizisi yeni bölümleri ile Pazar akşamları Fox ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Elbet Bir Gün 2. Bölüm ile 14 Kasım Pazar akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

FOX’un yeni dizisi Elbet Bir Gün dün akşam ilk bölümüyle ekrana geldi. inem Ünsal, Şebnem Bozoklu, Kenan Acar, Ömer Genç isimlerin yer aldığı Elbet Bir Gün 1. Bölüm de hayatta kalmak ve sevdiklerini korumak için, gerçek kimliklerinin ortaya çıkmasını engellemeye çalışan iki kadının hayatları program yayınından sonra geri dönülmez bir biçimde alt üst olur.

Elbet Bir Gün 2. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Elbet Bir Gün 2. Bölüm Fragmanı

Elbet Bir Gün 2. Bölüm 2. Fragmanı

Elbet Bir Gün 1. Bölüm Özeti

Murat Güven, Feride ve Nesime adındaki kız kardeşleri bulmak için harekete geçtiğinde ise onunla beraber yıllardır intikam alma arzusuyla yanıp tutuşan Cemil Bey’in de onların peşine düşeceğinden habersizdir. Cemil Bey’in Nesime’den olan kızı Mevsim olayların peşine düşer ve Murat Güven’le iş birliği yapmaya karar verir. Bu iş birliği Nesime ve Feride’nin bütün hayatlarının alt üst olmasına sebep olacaktır. Kız kardeşler, Nesime’nin yıllar evvel terk ettiği eski kocası Cemil’den yıllardır kimliklerini gizleyerek saklanmaktadır.

Bölümleri, Elbet Bir Gün 2. Bölüm İzle,

Her iki kadın da geçmişi arkalarında bırakıp yepyeni hayatlar kurmuştur. Üstelik birbirlerinden de bihaberdirler. Karakterleri taban tabana zıt olan iki genç kadının hayatlarının bu haber sonrasında kesişmesi ikisini de yalanlar ve sırlarla dolu geri dönülmez bir yola sokar. Birbirlerine yabancı iki kız kardeş, arkalarından gelen geçmişten kaçabilmek için nasıl bir yol izleyeceklerdir?

İlginizi Çekebilir
Babil-bolum-20

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir