1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sadakatsiz 20. Bölüm

Sadakatsiz 20. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz yeni bölümü ile Çarşamba akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Sadakatsiz 20. Bölüm ile 3 Mart Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarndan izleyebilirsiniz.

Sadakatsiz 19. son bölüm yayınlandı. Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen ve Burak Sergen’in yer aldığı dizinin kadrosuna Cemal Hünal dahil oldu. Son bölümde; Sinan, Asya’nın hayatına giriyor. Bu durum Volkan’da kıskançlık krizine neden oluyor. Volkan’ın iyiden iyiye Asya’ya ve eski yaşantısına özlemi git gide artarken Asya ise Derin’e kocasının gerçek yüzünü göstermeye kararlıdır. Aynı zamanda eski arkadaşı Sinan’ın gelişi de Asya’yı yeni bir maceraya çıkarır. Derin, Asya’nın söyledikleri ve gördüklerinin ardından Volkan’a olan güvenini yerine getirmeye çalışır. Ancak Asya’nın elindeki yeni deliller ortalığı kızıştıracaktır. Çünkü Volkan, Asya’dan kopamaz ve ona olan aşkı, özlemi güçlü şekilde gün yüzüne çıkar. Sadakatsiz 19. son bölümünde Derin, Volkan’a not bırakarak çekip gider.

Sadakatsiz 20. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=yIaUg4EcCdI”]

Sadakatsiz 19. Bölüm Özeti

Volkan’ın Asya karşısında sergilediği zaaf onu duygusal olarak büyük bir çıkmaza sürüklerken, Hicran’ın gelişiyle ortaya çıkan gerçekler herkesi derinden sarsmıştır. Derin Volkan’la olan ilişkisini yoluna sokmak için elinden geleni yaparken, Asya’nın geçmişinden gelen sürpriz karşısında Volkan’ın tavrı ne olacaktır?

İlginizi Çekebilir
Ramo-bolum-17

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir