Şahsiyet Dizisi Geri Dönüyor!
  1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

Şahsiyet Dizisi Geri Dönüyor!

Haluk Bilginer'e Uluslararası Emmy Ödülü'nü kazandıran 'Şahsiyet' dizisi geri dönüyor..

0

Haluk Bilginer’e 47. Uluslararası Emmy Ödüllerinde “En İyi Erkek Oyuncu” ödülünü getiren “Şahsiyet” dizisi bir çok kişi tarafından oldukça beğenilen bir yapım olarak adından söz ettirtmişti. Haluk Bilginer’li dizinin haklarını Disney+ aldı.

Usta oyuncu Haluk Bilginer’in başrolünde yer aldığı, Puhu TV’de yayınlanan ‘Şahsiyet‘ dizisinin hakları Disney+ Türkiye tarafından satın alındı. Buna göre dizi, ikinci sezonuyla izleyicilerle buluşmaya devam edecek. Hakan Günday imzalı senaryosu ve Onur Saylak yönetmenliğiyle Puhutv’de yayınlanan 12 bölümlük dizi büyük bir beğeni toplamıştı. Başrollerde Haluk Bilginer’e Cansu Dere, Metin Akdülger, Şebnem Bozoklu ve Hüseyin Avni Danyal’ın eşlik ettiği dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Necip Memili, Şenay Gürler, Ayhan Kavas, İbrahim Selim, Fırat Topkorur, Müjde Ar, Hümeyra ve Alper Atak gibi isimler bulunuyordu.

TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre, “Şahsiyet”in haklarını Disney+ Türkiye aldı ve Ay Yapım’a yeni bir sezon için sipariş verdi. Aslında tek sezon olarak planlanan ve devamı gündeme gelmeyen dizinin var olan 12 bölümü bundan sonra Disney+’ta yayınlanacak.

ŞAHSİYET DİZİSİ KONUSU

Emekli adliye memuru olan Agâh Beyoğlu, İstanbul’un en kalabalık ve hareketli semti Beyoğlu’nda yalnız ve münzevi bir yaşam sürdürmektedir. Kızı yurtdışında yaşamakta, eşi ise yıllar önce vefat etmiştir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir