1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Menajerimi Ara 3. Bölüm

Menajerimi Ara 3. Bölüm
1

Star TV’nin yeni dizisi ekranlara hızlı girişi sürdürüyor. Menajerimi Ara 3. Bölüm 8 Eylül salı akşamı ekranlara gelecek. İşte Menajerimi Ara 3. Bölüm fragmanı!

Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi güçlü oyunculardan oluşan kadrosu ve eğlenceli hikayesiyle dikkat çeken Menajerimi Ara’nın 2. son bölümünde İstanbul’a sinema sektöründe çalışmak için gelen Dicle’nin oyuncular ve menajerlerinin dünyasına girişiyle içine düştüğü dünyanın ipuçları veriliyor. Ay Yapım imzalı Call My Agent uyarlaması Menajerimi Ara dizisinin senaryosunu Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak kaleme alıyor. ‘Menajerimi Ara’ dizisi, oyuncu ve menajerlerin sinema sektöründeki hikayelerini konu alıyor. Menajerimi Ara 3. Bölümde Çağatay Ulusoy konuk oyuncu olarak diziye katılıyor.

Menajerimi Ara 3. Bölüm Fragmanı

Menajerimi Ara 3. Bölüm 2. Fragmanı

Menajerimi Ara 2. Bölümde Neler Oldu?

Menajerimi Ara 2. Bölümde Ego Ajans, Nadir’in ölüm haberi ile yıkılır… Menajerlerimiz patronları ve yakın arkadaşları Nadir’in yasını tutamadan ciddi bir sorunla yüzleşmek zorunda kalırlar; Ajansın geleceği ne olacak? Ajansın ve Dicle’nin kaderi şimdi Nadir’in tek mirasçısı Ceylan’ın iki dudağının arasındadır. Bu sırada Barış ve Beren’in rol aldığı sette bir kriz çıkar. Beren ve Barış kavga etmiştir ve Barış sete çıkmayı reddetmektedir. Ne yazık ki Beren ve Barış’ın arasını düzeltme işi Dicle’ye kalır.

Ajansta hayat normal bir şekilde devam etmek zorundadır. Menajerlerimiz Nadir’in müşterilerini devralmak durumunda kalır. Feris, Nebahat Çehre ile Çınar ise Nükhet Duru ile çalışacaktır. Uzun yıllardır görüşmeyen bu ikili bir film projesi yüzünden karşı karşıya kalırlar. Kıraç ise Ego Ajans’ın geleceği ilgili kararlarda etkin rol oynamaya çalışırken Ceylan tüm ajansın kaderini değiştirecek bir karar verir.

Bütün ekip Nadir için yapılan anmada buluşur. Bu sırada artık unutulmaya yüz tutmuş eski bir oyuncu bütün hırsını Barış’tan çıkarır. Çok öfkelenen Barış kendini Feris’in gitmesini asla onaylamayacağı bir yere atar. Dicle Barış’ı durdurmayı başarabilecek midir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Dizi cok iyi basladi her hafta ayri bir konuk oyuncu olayi cok guzel olmuş.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir