1. Ana Sayfa
  2. Yabancı Sinema

Sega Oyunu Yakuza Film Oluyor!

Sega Oyunu Yakuza Film Oluyor!
0

Sega’nın popüler oyun serisi Yakuza film oluyor. Sega’nın önemli isimlerinden Toshihiro Nagoshi, TGS 2020’de Yakuza filminin geleceğini doğruladı. Hollywood yapımı film izleyenlerin aksiyona doymasını sağladı.

Son dönemde oyun dünyasındaki karakterleri beyaz perdede görmeye alıştık. Genel itibariyle tutan oyunları beyaz perdede görmek çoğu zaman heyecan verici oluyor. Özellikle de film ve oyun arasındaki benzerlikler üst düzeydeyse.

Yakuza serisi uzun süredir oyuncuların büyük ilgisini görüyor. Oyunseverler bu seriden yalnızca yeni oyunlar beklemiyor, aynı zamanda filmler gibi farklı medya ortamlarında da bu dünyayı deneyimlemeye devam etmek istiyorlar.

Oyuncuların beklediği açıklama ise TGS 2020’nin son günü olan 27 Eylül’de geldi. Sega’nın yaratıcılık ile ilgili alanlardaki çalışmalarında son sözü söyleyen isim olan Toshihiro Nagoshi, yaptığı açıklamada yeni Yakuza filmini resmi olarak duyurdu.

Nagoshi, filme ait detaylı açıklamaların ise ilerleyen günlerde gerçekleştirileceğini belirtti. Yine de yapımı hazır yapmışken harika yapabileceklerini, sonuçtan tatmin olana kadar da çalışmayı bırakmayacaklarını belirtti. Firma daha önce de Sonic the Hedgehog filmini hayranlardan gelen tepkiler nedeniyle neredeyse tamamen yenilemişti.

Yorum Yap