1. Anasayfa
  2. Dizi Oyuncuları

Homeland’ın Türk Yıldızı Playboy’da

Homeland’ın Türk Yıldızı Playboy’da
0

Numan Acar

Amerika’da Dram konulu idddalı diziler arasında yer alan Showtime yapımı Homeland dizisinin Türk kökenli oyuncusu Numan Acar Palyboy dergisine açıklamalarda bulundu.

Dünyaca ünlü erkek dergisi Playboy’un Ağustos sayısına konuşan Numan Acar, Homeland dizisinde “Haissam Haqqani” adında bir teroristi canlandırıyor. Gümüşhane doğumlu 38 yaşındaki aktör, 2003 yılından beri çeşitli filmlerde rol alıp çeşitli filmlerinde yapımcılığını yapmıştır. Almanya’da bu alanda uzmanlaşan ve son olarak Homeland dizisinde rol alan Numan Acar; Playboy dergisine verdiği roportajda “Yüzüm, ilginç görünümüm sayesinde bana bu rol verildi. Bu bana verilen bir hediye, armağan. Aktör olarak filmlerde oynamaktan daha çok kendi vizyonuma inanmam daha önemli” diye konuştu.

Almanya’ya 5-6 yaşında giden Numan Acar, duvarcılık mesleği, ardından inşaat mühendisliği ve arkasından da aktör olduğunu anlattı. Herkes tarafından takdir görmesini imajına bağlayan Acar, renkli giyim tarzından uzak durduğunu, daha çok tek renkli klasik giyimden yana olduğunu söyledi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir