İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Tanıtımları

Selena: The Series Dizisi 4 Aralık’ta Başlıyor

Selena: The Series Dizisi 4 Aralık’ta Başlıyor
+ - 0

Netflix’in biyografik yeni drama dizisi Selena: The Series, 4 Aralık’ta başlıyor. Selena: The Series dizisi için yeni bir tanıtım fragmanı yayınlandı.

Ünlü Tejano şarkıcısı Selena Quintanilla hakkında biyografik bir drama olan “Selena: The Series” bu aralık ayında Netflix’te yayınlanacak. “The Walking Dead” yıldızı Christian Serratos, 31 Mart 1995’te 24. doğum gününden birkaç gün önce vurularak öldürülen şarkıcıyı canlandıracak.

Tejano müzik türünün ünlü ismi Selena Quintanilla’nın konu alan dizide Selena’nın ünlü olmaya giden yolda yaşadıkları; ailesinin ve kendisinin yapmak zorunda kaldığı tercihler anlatılacak. Quintanilla, 24 yaşında en yakın arkadaşı ve fan kulübünün yöneticisi tarafından vurularak öldürüldü. Ölümüne kadar 60 milyon albümü satmıştı.

Christian Serratos’un başrolünde yer aldığı dizinin kadrosunda Ricardo Chavira, Gabriel Chavarria,Julio Macias, Jesse Posey, Hunter Reese Peña, Carlos Alfredo Jr., Juan Martinez, Daniela Estrada, Paul Rodriguez Jr., Noemi Gonzalez, Seidy Lopez ve Madison Taylor Baez gibi isimler yer alıyor.

Yorum Yap