1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kıbrıs Zafere Doğru 16. Bölüm

Kıbrıs Zafere Doğru 16. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Kıbrıs Zafere Doğru yeni bölümleri ile ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Kıbrıs Zafere Doğru 16. Bölüm ile 26 Kasım Cuma akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

19 Kasım Cuma günü Kıbrıs Zafere Doğru 15. Bölüm ile ekranlara geldi. Serkan Çayoğlu, Ahmet Kural ve Pelin Karahan’ın başrollerini paylaştığı Kıbrıs Zafere Doğru son bölümde Ankara’da ise gizli bir el gizli operasyonlar yürüterek Kıbrıs’ı rahatlatmaya çalışmaktadır. Kıbrıs Zafere Doğru yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Kıbrıs Zafere Doğru 16. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kıbrıs Zafere Doğru 16. Bölüm Fragmanı

Kıbrıs Zafere Doğru 15. Bölüm Özeti

Kıbrıs’ta 1974 harekatından önceki son dönüm noktası olan 1967 yılı başlıyor. Atina’da yaşanan cunta darbesinden sonra Kıbrıs’ta olaylar yeniden alevlenir. Rumlar’ın tekrar soykırım yapma harekatına karşılık bu kez herkes daha hazırlıklıdır. Türkiye’nin en genç Başbakanı olan Süleyman Demirel, sürgündeki Rauf Denktaş ile kafa kafaya verirken Dereli ailesi ve mücahit takımı da olaylara karşı çok daha hazırlıklı ve aktif bir şekilde reaksiyon verir.

Ankara’da ise gizli bir el gizli operasyonlar yürüterek Kıbrıs’ı rahatlatmaya çalışmaktadır. 3 yıldır herkes tarafından öldü bilinen Ankaralı ve felç kalan Efsane acaba bilinmeyen bir yapılanmanın parçası olarak yer altına çekilmiş olabilir mi?, İhtimal dahilinde görünmese de söz konusu Ankaralı olunca her şey mümkündür

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir