Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 177. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen ATV dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü ile devam ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 177. Bölüm ile 22 Aralık Salı akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 176. bölümü ile 15 Aralık Salı akşamları ATV ekranlarında izleyicisi ile buluştu. Son bölümde Alpaslan yine intikam peşindedir ancak her adımında büyük kayıplar verir. Diğer yandan ise Korkmazlar’ın İlyas hakkındaki planı ne sonuçlar doğuracak merak konusu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 176. bölümde Alparslan Çakırbeyli, Hızır Çakırbeyli’nin otelinden adam kaçırıyor!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 176. bölüm izlemek için tıklayınız.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 177. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=pdP9mQAQnQU”]

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 177. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=bV6K1SwsRuQ”]

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 176. Bölüm Özeti

Amcası Hızır Çakırbeyli’nin otelinden kaçırdığı Yavuz Sincanlı’yı sorguya çeken Alpaslan Çakırbeyli, ne öğrenirse öğrensin Yaman’ı ortadan kaldırmak niyetindedir. Alpaslan Çakırbeyli’nin her adımında bir parçalarını kaybeden Korkmazlar, ortalığı karıştırmak için masada İlyas’ın liderliğini kullanmak niyetindedir. Alpaslan Çakırbeyli’nin akıbeti için oylama isteyen Yaman Korkmaz, yediye beş zaferle masadan kalkar. Alpaslan’ın kendi planını uyguladığını anlayan Hızır Çakırbeyli ise kardeşi ve dostlarını uyararak hayatlarını kurtarmaya çalışır.

Ceylan Çakırbeyli, eşi Hızır Çakırbeyli’yi elinden kaçırmamak için Bahar Sincanlı’yla yüzleşmeye hazırdır. Her ne kadar Hızır Çakırbeyli’ye kırgın olsa da sevgisinden bir şey kaybetmeyen Ceylan, Bahar Sincanlı ve Hızır Çakırbeyli’nin bir işler çevirdiğinden şüphelenerek araştırmaya devam eder.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir