Sen Çal Kapımı 6. Bölüm
1

Fox TV’nin sevilen dizisi Sen Çal Kapımı 6. Bölüm ile 19 Ağustos Çarşamba günü ekranlara geliyor. Sen Çal Kapımı yeni bölüm fragmanında Serkan, Eda’nın gözyaşlarını silerek, “Hiçbir şey gözyaşlarına değmez, hiç kimse seni ağlatamaz!” yanında olduğunu hissettiriyor. İşte detaylar..

Kerem Bursin ile Hande Erçel’in başrollerini paylaştığı ve çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Sen Çal Kapımı, bu akşam 5. son bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Sen Çal Kapımı son bölümünde Serkan ile Eda’nın Antalya’da yakınlaşması heyecan yaratıyor. Heyecan ve macera yeni bölümde de devam ediyor.

Sen Çal Kapımı 6. Bölüm Fragmanı

Sen Çal Kapımı 6. Bölüm 2. Fragman

Sen Çal Kapımı 5. Bölümde Neler Oldu

Sen Çal Kapımı 5. Bölümde önemli bir anlaşmaya imza atmak için Antalya’ya giden ekibi bir sürpriz beklemektedir. Yatırımcıların ikisinin de imzasının alınması gerekmektedir ama boşanmak üzere oldukları için bir araya gelmek istemezler. Onları buluşturma görevi Serkan ve Eda’ya düşer. Antalya’da birlikte geçirdikleri büyülü anlarda, Eda ve Serkan hiç ummadıkları kadar yakınlaşırlar. Bu arada Kaan Karadağ’ın yaratacağı yeni bir kriz Eda için de bir test olacaktır. Serkan’ı kurtarmak için göze aldığı risk, ona olan duygularını fark etmesine de neden olacaktır. Serkan ise Eda’nın cazibesine giderek daha çok kapılmaktadır.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Hande Ercel ve Kerem Bursin birbirlerine cok yakisiyorlar. Dizi cok tatli, huzur veriyor ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir