Çocukluk 5. Bölüm
Çocukluk 5. Bölüm
0

FOX ekranlarının yeni dizisi Çocukluk 5. Bölüm ile devam ediyor. Yeni bölümü ile Çocukluk dizisi , 6 Kasım Cuma akşamı Fox tv ekranlarında yayınlanacak.

Erdal Beşikçioğlu, Beren Gökyıldız, Burcu Özberk, Selen Öztürk, Kübra Süzgün, Nilay Yeral ve Derinsu Akkuş’un rol aldığı Çocukluk dizisi, dün akşam 4. bölümü ile ekranlara geldi. Her Cuma akşamı FOX TV ekranlarında yayunlanan Çocukluk dizisinin 5. yeni bölüm fragmanında; Mavi geçmişini sorgulamaya başlıyor, kim olduğunu anne babasının kimler olduğunu merak ediyor.

Çocukluk 5. Bölüm Fragmanı

Çocukluk 5. Bölüm 2. Fragmanı

Çocukluk 4. Bölümde Neler Oldu?

Hayata şanssız başlamış genç bir kız olan Nene, yıllarını Ali Kaan Umut Evi’nde geçirdikten sonra değer verileceğini, sevileceğini umarak çıktığı yuvaya, büyük hüsrana uğrayarak geri döner.

Sırf biraz sevgi görebilmek için yanlış yollara saptığından ise henüz kimsenin haberi yoktur. Mahir ise bir yandan çocuklara kol kanat gererken, bir yandan da kendi geçmişinin ruhunda açtığı yaraları sarmaya çalışmaktadır. Onun gizemli geçmişiyle ilk olarak yuvadaki en beklenmedik kişi yüzleşecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir