1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Fargo 4. Sezon Tarihi Belli Oldu

Fargo 4. Sezon Tarihi Belli Oldu
0

Fargo’nun korona pandemisi nedeniyle ertelenen 4. Sezonunun yayınlanacağı tarih belli oldu. Fargo 4. Sezon ne zaman yayınlacak?

FX kanalı dizinin yeni sezon tarihini açıkladı. Yeni sezonun başlangıçta nisan ayında piyasaya çıkması planlanmıştı ama Koronavirüs’le ilgili üretimin ertelenmesi nedeniyle beş ay sonraya sarktı. Fargo’nun pandemi nedeniyle ertelenen 4. sezonu, 27 Eylül’de izleyici ile buluşacak. 4. sezonun oyuncu kadrosunda Chris Rock, Jason Schwartzman, Jessie Buckley, Jack Huston gibi isimler yer alacak.

Fargo 4. Sezonda İzleyicileri Neler Bekliyor?

Chris Rock liderliğindeki dördüncü sezonun kalan üretiminin bu ayın sonlarında FX’te başlaması planlanıyor. Bir göç ve asimilasyon hikayesi olan, para için yaptıklarımız mottosuyla ilerleyen “Fargo”nun dördüncü sezonu, 1950 yılında Missouri, Kansas City’de geçiyor. Biri İtalyan, biri Afro-Amerikalı iki suç örgütünün tedirginlik yaşadığı bir barış anlaşması dizinin odak noktası. Afrika kökenli Amerikalı suç ailesinin başı olan Loy Cannon (Rock), ateşkesi güçlendirmek için en küçük oğlu Satchel’i (Rodney Jones) İtalyan mafyasının başı olan düşmanı Donatello Fadda’yla (Tommaso Ragno) takas eder. Buna karşılık, Donatello en küçük oğlu Zero’yu (Jameson Braccioforte) Loy’a verir ama sonra Kansas City mafyasının başı rutin ameliyat için hastaneye gittiğinde ölür ve her şey değişir.

Fargo 4. Sezon Oyuncuları Kimler?

Fargo dördüncü sezonun kadrosunda, Uzo Aduba, Jack Huston, Jason Schwartzman, Ben Whishaw, Jessie Buckley, Salvatore Esposito, Andrew Bird, Jeremie Harris, Gaetano Bruon, Anji White, Francesco Acquaroli, Emyri Crutchfield ve Amber Midthunder yer alıyor. Gecikme, diziyi 2020 Emmy tablosunun da dışına itti. Eğer başarılı olursa gelecek yılın en iyi TV ödülleri için yarışacak.

Fargo 4. Sezon Tanıtım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir