1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sen Çal Kapımı 23. Bölüm

Sen Çal Kapımı 23. Bölüm
0

Fox ekranlarının sevilen dizisi Sen Çal Kapımı yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Sen Çal Kapımı 23. Bölüm ile 19 Aralık Cumartesi akşamı Fox tv ekranlarında yayınlanacak.

Sen Çal Kapımı 22. bölüm ile 12 Aralık Cumartesi akşamı ekranlara geldi. Başrollerini Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in paylaştığı Sen Çal Kapımı dizisi yine çok özel bir bölümle izleyenleriyle buluştu. Dizinin 22. bölümünde Serkan ve Eda’nın romantik akşamı acil bir çağrıyla sona erer. Köşeye sıkıştığı için deliye dönen Selin’in çok daha farklı planları vardır. Sen Çal Kapımı yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Sen Çal Kapımı 23. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=OnCxFJh6C-M”]

Sen Çal Kapımı 23. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=HDxFXkxrLI4″]

Sen Çal Kapımı 22. Bölüm Özeti

Serkan ve Eda’nın romantik akşamı acil bir çağrıyla sona erer. Köşeye sıkıştığı için deliye dönen Selin’in çok daha farklı planları vardır. Serkan öğrendiği şeylerden sonra Eda’ya çok farklı bir taleple gelir. Eda’nın kabul etmekten başka çaresi yoktur.

Bu arada hayatlarına yeni biri girer ve herkesin kafasının karışmasına, kendilerini de inandıkları şeyleri de sorgulamalarına neden olur. Sevdiğin insan için değişmeli misin? Seviyorsan karşındakini değişmeye zorlamak doğru mu?

Aydan aldığı karar sonrasında Eda ve Serkan’ın da desteğiyle yepyeni bir yola girer. Ayfer istemeden de olsa bu yolda Aydan’ın yanında olmak durumunda kalır. Kazanılan zafer sonrası yaptıkları kutlamalar sürpriz bir evlenme teklifiyle sonuçlanır.

Serkan’a haksızlık etmeye başladığını düşünen Eda adım atma sırasının kendisine geldiğini düşünür. Eda’nın bir akşam Serkan’ın kapısını çalma kararı beklediğinden çok daha farklı sonuçlar doğurur.

Sen Çal Kapımı 22. Bölüm İzlemek İçin Tıklayınız

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir