1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Teşkilat 19. Bölüm

Teşkilat 19. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Teşkilat yeni bölümleri ile Pazar akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Teşkilat 19. Bölüm ile 24 Ekim Pazar akşamı TRT1 ekranlarında yayınlanacak.

Teşkilat 18. yeni bölümüyle ekranlara geldi. İlgiyle takip edilen dizinin son bölümüne Zehra’nın eski eşi Kemal’in bilgisayarında bulduğu görüntüler damga vurdu. Komisyon toplantısında Simon’a düzenlenen suikast girişiminin ardından devletin üst düzey kademelerinde olağanüstü hâl ilan edildi.

Teşkilat 19. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Teşkilat 19. Bölüm Fragmanı

Teşkilat 19. Bölüm 2. Fragmanı

Teşkilat 18. Bölüm Özeti

Komisyon toplantısında Simon’a düzenlenen suikast girişiminin ardından devletin üst düzey kademelerinde olağanüstü hâl ilan edilir. Tüm komisyon üyeleri olağan şüpheli olarak değerlendirilirken ekip suç aletini bulmak için hummalı bir çalışmaya girişir. Olayı aydınlatmanın tek yolu suikastı gerçekleştiren David’i açığa çıkarmaktır.

Kızına kavuşmak için evine dönen Zehra eski eşi Kemal’in bilgisayarında bulduğu görüntülerle şoke olur. Zehra, Serdar’ın kayıp bir buçuk ayına ışık tutan bu görüntülerin peşine düşüp sır perdesini aralamaya karar verir.

Türk devletini köşeye sıkıştırmak isteyen Yıldırım, David’in yakalanmasını engellemek için Çetin’i görevlendirir. Ceren açığa çıkmamak için eski hayatına dönerken, Serdar’ın Ceren’le ilgili şüpheleri sürmektedir.

İlginizi Çekebilir
Hercai-bolum-56

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir