1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yasak Elma 91. Bölüm

Yasak Elma 91. Bölüm
0

Fox ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Yasak Elma 91. Bölüm ile 28 Aralık Pazartesi akşamı Fox tv ekranlarında olacak.

Yasak Elma 90. son bölümü ile dün akşam FOX TV ekranlarında yayınlandı. Yasak Elma son bölüme Ender’in araştırmaları sonucunda Halit’in yaşadığını söylemesi damga vurdu. Dizinin yayımlanan son bölümünde Yıldız ile Şahika, Çağatay nedeniyle karşı karşıya gelir. Halit’in öldüğünü düşünen üç kadın hayatlarına yeni bir sayfa açmış, hatta Yıldız yeniden aşık olmuştur. Fakat Ender’in şüphesi ve öğrendikleri her şeyi yeniden başlatacaktır.

Yasak Elma 91. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=XO4pl1I2kFA”]

Yasak Elma 90. Bölüm Özeti

Şahika’nın kendini bambaşka biri olarak tanıtıp, Feride’ye yaklaşması, Yıldız ve Çağatay ilişkisinde sorunlara neden olur. Şahika, Feride’yle yaptığı planda Çağatay’ı zor durumda bırakmayı başarıyor. Ender biri tarafından takip edildiğini anlar ve takip edenin kim olduğunu bulmaya çalışır. Sonucunda uzun zamandır saklanan büyük bir sırrın ipucunu bulur. Ender, Caner’le yaptığı araştırmalar sonucunda Halit’in yaşadığı kanısına varır. Yıldız, Feride’yle tanışıp buzları eritme niyetiyle hareket ederken Feride ona hiç beklemediği ithamlarda bulunur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir