1. Anasayfa
  2. Dizi Tanıtımları

Serenay Sarıkaya’nın Yeni Dizisi “Kimler Geldi Kimler Geçti”

Kimler Geldi Kimler Geçti dizisinin yayın tarihi de belli oldu. Peki Kimler Geldi Kimler Geçti dizisinin konusu nedir, ne zaman yayınlanacak?

Serenay Sarıkaya’nın Yeni Dizisi “Kimler Geldi Kimler Geçti”
0

Netflix, başrolünde Serenay Sarıkaya’nın rol aldığı “Kimler Geldi Kimler Geçti” dizisi yayın tarihini duyurdu! Ayrıca Kimler Geldi Kimler Geçti dizisi için yeni bir tanıtım fragmanıda yayınlandı.

Oyuncu kadrosunda Serenay Sarıkaya, Boran Kuzum, Metin Akdülger, Hakan Kurtaş, Ahmet Rıfat Şungar, Meriç Aral, Bade İşçil, Esra Ruşan ve Efe Tunçer gibi isimlerin yer aldığı Kimler Geldi Kimler Geçti dizisi 9 Mayıs’ta Netflix platformunda izleyenler ile buluşmaya hazırlanıyor. Yönetmen koltuğunda “Şahmaran” dizisinden tanıdığımız Bertan Başaran oturuyor. Senaryosunu ise “Aşk-ı Memnu” ve “Medcezir” gibi başarılı projelerden sonra Ece Yörenç’in kaleme aldığı biliniyor. Ay Yapım imzalı dizinin güçlü kadrosunda ayrıca Kamil Güler, Cem Güler, Zeynep Tuğçe Bayat, Gülcan Arslan, Perihan Savaş, Laçin Ceylan, Ege Aydan, Selçuk Borak gibi birçok önemli isim de yer alıyor.

İstanbul’un çeşitli tarihi ve modern mekânlarında çekilen Kimler Geldi Kimler Geçti dizisinin konusu ise; Genç bir avukat, acı verici bir ayrılığın ardından modern ilişkilerin karmaşık dünyasına adım atarken en yakın dostları ona destek olur. Başarılı avukat Leyla Taylan ihanetle biten ilk aşkının acısından kurtulmak için kendini yıllar sonra yeniden flört dünyasına atar. Arkadaşları ve yakışıklı şef Şeyyaz’ın yardımıyla ayrılığın acısından sıyrılıp “yılın boşanma davası” sayılan bir davada ünlü üçüncü eş Tuba Tepelioğlu’nun vekili olur. Karşısında 15 yıl içinde üç kadınla evlenip boşanmış ilişki katili bir koleksiyoner olan Cem Murathan bulunmaktadır. Leyla, “hem suçlu hem güçlü” olan bu “narsist” adama karşı müvekkilini en ateşli şekilde savunacaktır. Ancak o ateşle ortalık toz duman olur.

Netflix, dizinin ilk sezonunun toplamda 10 bölüm olacağını açıkladı. Her bölümün yaklaşık 45 dakika süreceği bilgisi paylaşıldı. Netflix, “Kimler Geldi Kimler Geçti”nin ilk sezonunu 9 Mayıs’ta tüm dünyayla aynı anda yayınlacak.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir