1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Akıncı 15. Bölüm

Akıncı 15. Bölüm
0

Cuma akşamları ekranlara gelen ATV dizisi Akıncı yeni bölümleri ile ekranlara geliyor. Akıncı 15. Bölüm ile 9 Nisan Cuma akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Atv ekranlarının sevilen dizisi Akıncı’nın 15. bölümü yayınlandı. Akıncı yeni bölümde; Fatih yeni bir karar alır. Ve bu yolda Fatih’i hiçbir güç durduramayacaktır. Heycan ve aksiyonun eksilmediği diziden yeni bölüm fargmanı yayınlandı. İşte Akıncı 15. Bölüm fragmanı vee Akıncı 14. son bölüm özeti.

Akıncı 15. Bölüm Fragmanı

Akıncı 14. Bölüm Özeti

Akıncı Kor-Han’a karşı yaptığı, hayatının en büyük savaşından zor da olsa galip çıkmayı başarmıştır. Ama Fatih, onu ve ailesini çok derinden etkileyecek bir kayıpla karşılaşacağını henüz bilmemektedir. Fatih yaşanılan bu büyük acıdan dolayı kendini suçlamaktadır. Akıncı olarak en sevdiği varlıklar birini koruyamamıştır. Nergis ise hemen hemen aynı durumdadır. Bir anda bütün dünyası altüst olmuş, hayatta artık tek başına kaldığı müthiş bir trajedi yaşamıştır. Fatih’in ve Nergis’in yaşadığı bu büyük acıların ardında tek bir örgüt vardır. Acı Getirenler! Cevdet ise ona yapılan operasyon sonucunda her şeyini kaybetmiştir. Peşindekilerden kurtulmak için İstanbul’un en derinlerine iner. Artık yalnızdır ve intikamını almak için her şeyi yapacaktır. Fatih yeni bir karar alır. Ve bu yolda Fatih’i hiçbir güç durduramayacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir