1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Zümrüdüanka 21. Bölüm

Zümrüdüanka 21. Bölüm
0

Cumartesi gününden Çarşamba akşamlarına çekilen Zümrüdüanka dizisi yeni bölümleri ile devam ediyor. Zümrüdüanka 21. Bölüm ile 2 Aralık Çarşamba akşamı Fox ekranlarından izleyebilirsiniz.

Zümrüdüanka 20. son bölümü ile FOX TV’de yayınlandı. Başrollerinde Alp Navruz, Ceren Yılmaz, Selim Bayraktar ve Ayten Uncuoğlu’nun yer aldığı dizinin yeni yayın günü Çarşamba olarak değişti. on bölümde; Azimet ve Deniz’in birlikte attıkları ilk adım Serhat ve Zümrüt’ün arasındaki ilişkiyi etkilemeye başlamıştır. Serhat daha dikkatli hareket etmeleri gerektiğini düşünürken Zümrüt’ün bazı duyguları değişmeye başlar.

Zümrüdüanka 21. Bölüm Fragmanı

Zümrüdüanka 21. Bölüm 2. Fragmanı

Zümrüdüanka 20. Bölüm Özeti

Suhandan da Zümrüt’ten farklı değildir. Hamit ile yaşadıkları ve aralarına giren mesafe Suhandan’ı kötü etkiler. Demirkan Konağı’na dönmek istemeyen Suhandan’ın kafası hiç beklemediği bir konukla yaptığı konuşmadan sonra karışmaya başlayacaktır.

Hamit ise babası ve Canan’ın aksi yönde telkinlerine rağmen Suhandan’dan vazgeçmeme konusunda kararlıdır. Suhandan’ı görmek istediğindeyse karşısına hiç beklenmedik biri çıkar. Kendini yeniden Demirkan ailesine kabul ettirmeye çalışan Abbas ve Hamit’in karşılaşması bir daha asla düzelmeyecek, asla geri dönülemeyecek bir sonuç yaratacaktır. Bu olaydan sonra Demirkan ve Özgüç konaklarında hiçbir şey eskisi gibi sakin kalmayacak, iki aile büyük bir savaşa girecektir.

İlginizi Çekebilir
Aziz-Bolum-1-1

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir