1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Agents of SHIELD Dizisinden Final Kararı

Agents of SHIELD Dizisinden Final Kararı
0

Ekranın popüler Marvel uyarlamalarından Agents of S.H.I.E.L.D 7. sezonuyla birlikte izleyicisine veda edecek.

Dizinin final kararı, resmi Twitter hesabından yayınlanan “Gelecek yaz yayınlanacak 7. sezon Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D’ın son sezonu olacak. Ekranların en uzun soluklu Marvel dizisini yapmamızı sağlayan hayranlarımıza teşekkür ederiz” mesajıyla duyuruldu.

Joss Whedon, Jed Whedon ve Maurissa Tancharoen’ın yarattığı “Agents of S.H.I.E.L.D” altıncı sezon bölümleriyle ABC ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Dizinin veda kararının ardında, Disney’in kendi dijital platformu Disney Plus’ı açacak olması yatıyor. Kanalın yakın dönemde izleyiciyle buluşturduğu diğer Marvel uyarlamaları “Agent Carter” ve “The Inhumans” da benzer nedenlerle iptal edilirken Netflix’te yayınlanan 6 farklı Marvel uyarlaması da aynı kaderi paylaştı.

Strategic Homeland Intervention, Enforcement and Logistics Division adlı çok gizli bir devlet örgütünün maceralarını işleyen dizi, başlıca rollerinde Ming-Na Wen, Clark Gregg, Chloe Bennet, Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge, Henry Simmons, Natalia Cordova-Buckley ve Jeff Ward’ı buluşturuyor.

“Agents of S.H.I.E.L.D” 7. ve son sezon bölümleriyle önümüzdeki yaz döneminde geri dönecek.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir