1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Sex Education 2. Sezon Onayını Aldı

Sex Education 2. Sezon Onayını Aldı
0

Netflix’in aykırı gençlik dizisi Sex Education 2. sezonuyla ekranlara geri dönecek.

Gillian Anderson’ın başrolünde yer aldığı Sex Education, ikinci sezon prodüksiyonuna önümüzdeki ilkbahar aylarında başlayacak. Geçtiğimiz Ocak’ta ilk sezon prömiyerini yapan dizi ilk dört haftasında 40 milyon Netflix kullanıcısı tarafından izlenerek azımsanmayacak bir başarıya imza atmıştı.

Sex Education’ın senaryosu, dizinin yaratıcısı Laurie Nunn’ın imzasını taşıyor ve seks terapisti annesiyle birlikte yaşayan liseli Otis Milburn’ün hikayesini takip ediyor. Otis, ebeveynleri sayesinde cinsellik konusunda alışılmıştan çok daha fazla bilgiye sahiptir ve okulun havalı öğrencilerinden Maeve Wiley’nin bunu keşfetmesiyle kendisini sıradışı bir durumun ortasında bulur. Maeve ile birlikte gizli bir seks terapisi kliniği kuran Otis, burada arkadaşlarının cinsellikle ilgili sorunlarını masaya yatırıp onlara danışmanlık verecektir.

Dizinin oyuncu kadrosunda ilk sezonda olduğu gibi Asa Butterfield, Alistair Petrie, Connor Swindells, Ncuti Gatwa, Emma Mckey, Kedar Williams-Stirling ve Aimee-Lou Wood boy gösterecek.

Sex Education’ın 2. sezonu Netflix platformunda gösterime girecek.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir