1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Erkenci Kuş Kadrosuna Yeni İsimler Katılıyor

Erkenci Kuş Kadrosuna Yeni İsimler Katılıyor
0

Star TV de başrollerini Demet Özdemir ve Can Yaman’ın paylaştığı Erkenci Kuş, oyuncu kadrosuna eklediği yeni yüzlerle ekranlara geri dönecek.

Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşan “Erkenci Kuş”un 4 Mayıs Cumartesi yayınlanacak bölümünde hikaye bir yıllık zaman aşımına uğrayacak ve kadroya Sevinç Erbulak ve Başak Gümülcineoğlu dahil olacak. Sevinç Erbulak, Sanem’in yeni komşusu ve Aziz Divit’in ilk aşkı Mihriban Tayfuni rolünde; Başak Gümülcineoğlu ise psikolog Deniz Keskin rolünde karşımıza çıkacak.

“Erkenci Kuş”un yeni bölümünde, Yiğit’in geçirdiği kaza, Can ve Sanem arasındaki ilişkide bir miladın yaşanmasına neden oluyor. Yeni bölüm, Can ve Sanem’in ayrılığının üzerinden geçen bir yılın ardından başlayacak ve dizinin yeni mekanları izleyicinin beğenisine sunulacak. Ayrıca Ahmet Somers’in hayat verdiği Aziz Divit ve Aliye Uzunatağan’ın canlandırdığı Remide karakterleri de hikayeye geri dönecek. Dizinin yapımını Gold Film ve Faruk Turgut üstlenirken senaryo Ayşe Kutlu’nun imzasını taşıyor.

“Erkenci Kuş” yeni bölümleriyle her Cumartesi 20.00’da Star TV’de izleyici karşısına çıkacak.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir