1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Üç Kuruş 11. Bölüm

Üç Kuruş 11. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Üç Kuruş yeni bölümleri ile Show TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Üç Kuruş 11. Bölüm ile 24 Ocak Pazartesi akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show tv ekranlarında Pazartesi akşamları ekranlara Üç Kuruş dizisi kısa bir aranın ardından tekrar izleyicileri ile buluştu. Üç Kuruş 10. bölümde Kartal kardeşini yalnız bırakmaz. İrfan, Efe’yi öldürmek için gizlice evine girer. Ama Efe’nin gizli ajandasıyla karşılaşınca, ona önemli bir mesaj bırakır. Efe, İrfan’ı yakalayabilecek mi?

Üç Kuruş 11. Bölüm Ön İzleme

Üç Kuruş 11. Bölüm Fragmanı

Üç Kuruş 10. Bölüm Özeti

İrfan, Efe’yi öldürmek için gizlice evine girer. Ama Efe’nin gizli ajandasıyla karşılaşınca, ona önemli bir mesaj bırakır. Efe, İrfan’ın mesajını çözmek için Kartal’a geldiğinde, Kartal’la Nezih arasında başlayan savaşı öğrenir.

Kartal savaşın sonunu galip olarak görmeye, Efe ise kimse zarar görmeden savaşı bitirmeye kararlıdır. Leyla’nın uyarılarına rağmen planını hayata geçiren Efe, kendisini büyük bir değişimin eşiğinde bulur. Kartal, Nezih’le savaşında hayatta kalabilmek için zekası kadar Bahar’a ihtiyacı olduğunu anlar. İrfan ise hiç kimsenin beklemediği bir manevrayla yeni oyununun ilk hamlesini yapar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir