1. Anasayfa
  2. Dizi Oyuncuları

Tepedeki Ev 2. Sezon Başrol Oyuncusu Belli Oldu

Tepedeki Ev 2. Sezon Başrol Oyuncusu Belli Oldu
0

Tepedeki Ev“in “Haunting of Bly Manor” adını taşıyan 2. sezonunda başrolde Victoria Pedretti’yi izleyeceğiz.

Netflix platformunda prömiyer yapan ve yılın en çok konuşulan dizilerinden biri olmayı başaran “The Haunting of Hill House” oyuncu kadrosuyla da büyük övgü toplamıştı. Yapımda Nell Crain karakterine hayat veren Pedretti, diziyle birlikte ekrandaki ilk büyük rolünü üstlenmiş ve hemen ardından hit dizi “You”nun ikinci sezon kadrosuna dahil olmuştu. Genç yıldız beyazperde tarafında ise Quentin Tarantino’nun yeni filmi “Once Upon a Time in Hollywood”da boy gösterdi.

“Tepedeki Ev”in ilk sezonu, Shirley Jackson’ın aynı isimli romanından esinle, Mike Flanagan tarafından hayata geçirildi. “The Haunting of Bly Manor” adıyla geri dönmeye hazırlanan yeni sezon ise Henry James’in “The Turn of the Screw”undan uyarlanıyor. Hikaye, Pedretti’nin hayat verdiği dadı karakterinin, yeni bir evde işe girdikten sonra çocukları hedef alan doğaüstü varlıklarla yüzleşmesini konu ediniyor.

Dizinin ilk sezon kadrosunda Pedretti’ye Michiel Huisman, Carla Gugino, Henry Thomas, Elizabeth Reaser, Oliver Jackson-Cohen, Kate Siegel, Lulu Wilson, Mckenna Grace ve Paxton Singleton gibi isimler eşlik etti. Yürütücü yapımcı kadrosunda ise Trevor Macy, Meredith Averill, Darryl Frank ve Justin Falvey görev yaptı.

“The Haunting of Bly Manor” Netflix platformunda izleyici karşısına çıkacak.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir