Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Bitti mi?
0

Geçtiğimiz Salı günü 7. sezonu ile ekranlara geri dönmeye hazırlanan ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz kısaca EDHO için dizi bitti mi yoksa yeni sezon ne zaman başlayacak soruları merak ediliyor. Dizi hakkında önemli gelişmeler var.

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Yalçın Hafızoğlu gibi isimlerin yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 26 Ekim Salı akşamı EDHO 200. bölümüyle izleyici karşısına çıkacağı belirtilmişti. Ayrıca dizinin yeni sezon kadrosuna Levent Ülgen, Nurseli İdiz, Uğur Yücel, Engin Benli, Tardu Flordun, Burcu Binici gibi isimlerde katılmıştı. Dizi, son olarak yeni bölümün yayınlanmaması sebebiyle izleyicilerin tepkisini almış, dizinin bitip bitmediği sosyal medyada merak konusu olmuştu. EDHO’nun yapımcıları ile ATV kanal yönetimi arasında sıkıntılar olduğu iddia edilmişti.
Son olarak Oktay Kaynarca’nın paylaşımı ise söylentileri doğruladı.

Oktay Kaynarca’nın sosyal medya hesabından yaptığı açıklam şu şekilde: “At sırtında dünyayı fethetmek kolaydır. Zor olan attan indiğinde fethettiğini yönetebilmektir” Cengiz Han….
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın değerli izleyicisine; yayına başladığımız ilk günden itibaren hiç eksilmeyen ilginize, sevginize, bizi ailenizden birileri olarak görmenize, sorgusuz sualsiz yüreklerinize kazırcasına sahiplenmenize, son ana kadar devam etmesi için beslediğiniz umutlarınıza sonsuz teşekkür ederim… Yedi yıl birlikte yol yürüdüğüm, birçok rekoru, başarıyı, mutluluğu, acıyı, sevinci birlikte yaşadığım ‘EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ’ ekibinin en büyüğünden en küçüğüne, emeği geçen bütün arkadaşlarıma; son dönem yaşanan bütün olumsuzluklara karşı duruş biçiminiz, etik tavrınız, iş disiplininiz ve yaşadıklarınıza rağmen sabrınız için yüreklerinizden öpüyorum.
Ellerinize yüreklerinize sağlık. Bazen söz biter, yol biter, yolculuk biter ama her bitiş bir başlangıçtır. Hoşçakalın…

Oktay Kaynarca veda mesajı yayınlarken yönetmen Onur Tan da dizi için bir veda mesajı yayınladı.

Sosyal medya hesabından diziyle ilgili tanıtımı kaldıran ATV, yorumları da sınırlandırılmıştı. İddiaya göre, bu sezon projeyi ATV İç Yapımlar’dan alıp BVB Yapım adına hazırlayan ekip, kanala 200. bölümü teslim edecekti. Ancak ATV yönetiminin son dakika sözleşmeyle ilgili verdiği sözü tutmadığı ve bunun üzerine ekibin rest çektiği ve “Biz işi bitiriyoruz” dediği öne sürülmüştü.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir