Squid Game 2. Sezon Oyuncu Kadrosu Belli Oldu
  1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

Squid Game 2. Sezon Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

Netflix'in Emmy ödüllü dizisi Squid Game yayınlandığı dönemin en çok izlenen dizisi olmayı başarmıştı ve dizi severlerin her gün yeni sezon hakkında araştırma yaptığı dizisi olmayı başardı. Netflix’in her sene düzenlediği TUDUM etkinliğinde Squid Game dizisinin 2.sezonuna dair bilgiler paylaşıldı. Peki Squid Game 2. sezonu ne zaman? Squid Game 2. Sezon fragmanı yayınlandı mı? Squid Game 2. sezon oyuncu kadrosunda kimler var?

0

Squid Game 2. Sezon ile ekranlara dönemk için gün sayıyor. Daha büyük ödüller için, daha yüksek risklerle daha ölümcül oyunlarda yarışacak yeni oyuncu kadrosu da belli oldu. Başrollerdeki Lee Jung-jae, Lee Byung-hun, Wi Ha-jun ve Gong Yoo’ya yepyeni oyuncular eşlik ediyor. Güney Kore yapımı gerilim dizisi, Netflix’in gelmiş geçmiş en çok izlenen dizilerinden biri oldu ve oyuncularını küresel bir üne kavuşturdu. Çocukluk oyunlarının ölümcül bir hal aldığı distopik bir dünyada, hayatlarını değiştirecek bir para ödülü kazanmak için hayatta kalmaya çalışan insanların hikayesini anlatan Squid Game, farklı kültürlerden izleyicilerin ilgisini çekti.

Bu ilgiyle birlikte Emmy ödülüne laik görülen dizinin yapımcısı Netflix, Cumartesi günü düzenlediği Tudum etkinliğinde Squid Game’in 2. sezonuna ilk sezondan hangi karakterlerin geri döneceğini ve hangi yeni oyuncuların katılacağını duyurdu.

Squid Game 2. Sezon Oyuncu Kadrosu

Netflix tarafından gerçekleştirilen ve hemen hemen tüm dizilerle ilgili güzel haberler verilen TUDUM etkinliğinde herkesin beklediği fragman yayınlandı. Netflix’in en çok izlenen Güney Kore yapımı dizisi Squid Game’in fragmanında yeni kadroya yer verilirken, dizinin ne zaman başlayacağına dair bilgi verilmedi.

Dizinin 2023 yılının sonunda ya da 2024 yılının başında yayınlanacağı düşünülüyor.

Squid Game 2. Sezon Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Dizinin yeni sezonunda Güney Koreli erkek grubu ZE:A’dan Yim Si-wan, birçok Kore dizisinde boy göstermiş ve tanınan Kang Ha-neul, Park Sung-hoon ve bir rapçi olan Yang Dong-guen olmak üzere dört oyuncu kadrodaki yerini aldı. Dört yeni oyuncu, ilk sezonda ana rolleri üstlenen Lee Jung-jae, Lee Byung-Hun, Wi Ha-jun ve Gong Yoo’da katılacak.

Squid Game 2. Sezon Ne Zaman Başlıyacak?

Squid Game dizisinin yarışmasının çıkacağı ifade edilmişti. Gerçek yarışmacılarla yapılacak seri ilk başta tepki toplasa da herkesin ilgisini çekmeyi başardı. TUDUM etkinliğinde verilen bilgiye göre Squid Game’in yan serisi olan yarışma programı Kasım 2023’te başlayacak.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir