Cam Tavanlar 5. Bölüm
0

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Cam Tavanlar yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlara geliyor. Cam Tavanlar 5. Bölüm ile 7 Temmuz Çarşamba akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show TV’nin kısa sürede büyük ilgi gören dizisi Cam Tavanlar’ın 5. yeni bölüm fragmanı yayımlandı. Başrollerini Kubilay Aka ve Bensu Soral’ın paylaştığı ekranlarının güçlü ve romantik hikayesiyle izleyiciyi aşk ve rekabet dolu bir dünyanın içine çeken, Ojo Pictures imzalı dizi Cam Tavanlar’ın beşinci bölüm tanıtımı yayınlandı.

Cam Tavanlar 5. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Cam Tavanlar 5. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=h8Sd_gzXjOA”]

Cam Tavanlar 4. Bölüm Özeti

Cam Tavanlar’ın merakla beklenen dördüncü bölümünde Cem ve Leyla arasında büyük yüzleşme yaşandı. Asude’ye girişi engellenen Leyla, Cem’in karşısına çıktı. İkilinin konuşmasında kırgınlıklar ve mesafeler giderek artarken Leyla, Cem’e karşı olan aşkını da kabul etmeye başladı. Leyla, Cem’e karşı olan duygularıyla yüzleşirken bir taraftan da Lujuria’nın mali sorunları ile mücadele etti. Süreyya’nın yardımıyla restorana bir yatırımcı bulan Leyla, görüştüğü kişinin Cem’in dedesi olduğunu öğrenince büyük bir şaşkınlık yaşadı. Heyecan dolu bölümde sürprizlerin ve tesadüflerin arkası kesilmedi. Leyla, yatırımcı konusu üzerinde düşünürken Cem’den de beklenmedik bir teklif geldi.

Cem, büyük bir organizasyon için bir geceliğine Lujuria’yı Asude olarak kiralamak istedi. Leyla’nın teklifi kabul etmesiyle ikili, sürekli yan yana olacakları sürpriz bir iş birliğine adım attı. Leyla ve Cem aşkı giderek yükselirken finalde yaşanan şoke edici olay ikiliye unutamayacakları anlar yaşattı. Restoranın buzhanesinde kilitli kalan Cem ve Leyla, geçirdikleri dakikalarda birbirlerine söyleyemedikleri birçok şeyi itiraf ettiler. Duygusal dakikaların ardından Leyla’nın fenalaşması Cem’i dehşete düşürdü. Leyla’yı kurtarmak için büyük çaba gösteren Cem, sonunda buzhanenin kapısını kırarak açmayı başardı. Leyla, Cem sayesinde büyük bir tehlike atlatırken, etkileyici final sahnesi izleyenleri de derinden etkiledi.

İlginizi Çekebilir
Ramo-bolum-34

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir