1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Mahkum 13. Bölüm

Mahkum 13. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Mahkum yeni bölümleri ile Fox tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Mahkum 13. Bölüm ile 10 Mart Perşembe akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox ekranlarında yayınlanan Mahkum bölümleri her hafta ayrı bir heyecan konusu ile ekranlaraınıza konuk oluyor. Mahkum dizisinin 12. bölümünde; Fırat bıçağın yerini hatırladı. Fırat’ın ve arkadaşlarının firarı ise, Barış’ın kurduğu tüm düzenin alt üst olmasına neden olacaktır.

Mahkum 13. Bölüm Fragmanı

Mahkum 13. Bölüm 2. Fragmanı

Mahkum 12. Bölüm Özeti

Fırat’ın ve arkadaşlarının firarı, Barış’ın kurduğu tüm düzenin alt üst olmasına neden olacaktır. İçeride kontrol altında tuttuğu Fırat, şimdi her an cinayet bıçağını bulup Barış’ın sonunu getirebilir. Artık şehrin sokaklarında gezen düşmanının yanında bir de köstebek meselesi Barış’ı zora sokar. Barış kılığında müebbetlik katil, Savaş kılığında ölüm cezası olan köstebektir. Bu girdaptan kurtulmak için feda edecek bir kurban seçmek zorunda kalır.

Büyük firar planıyla cezaevinden kaçan Fırat ve arkadaşları, kendilerini güvene aldıktan sonra harekete geçerler. Amaç cinayetin işlendiği gerçek bıçağı bulmaktır. Zihninin karanlıklarında yolculuğa çıkan Fırat, hiç beklemediği bir yerde bulur kendini. Bıçağı alıp, özgürlüğüne kavuşabilecek midir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir