Doğduğun Ev Kaderindir 14. Bölüm
0

Ekranların sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir yeni sezonu ile ekranlara geldi. Yeni bölüm Doğduğun Ev Kaderindir 14. Bölüm ile 7 Ekim Çarşamba akşamı TV8 ekralarında olmaya devam edecek.

TV8 ekranında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi dün akşam 13. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni bölümünde Kırmızı Oda sürprizi yaşandı. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin son bölümünde Benan’ın evden gitmek istemesi ve Zeynep’in bu durum karşısındaki tavrı damga vurdu. Son bölümün ardından yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir 14. yeni bölüm fragmanında Zeynep’in Mehdi’ye söylediği sözler dikkat çekti.

Doğduğun Ev Kaderindir 14. Bölüm İzle

Doğduğun Ev Kaderindir 14. Bölüm Fragmanı

Doğduğun Ev Kaderindir 14. Bölüm 2. Fragmanı

Doğduğun Ev Kaderindir 14. Bölüm 3. Fragmanı

Doğduğun Ev Kaderindir 14. Bölüm 2. Fragmanı

Doğduğun Ev Kaderindir 13. Bölümde Neler Oldu?

Sevmenin ve sevilmenin tadını çıkaran Zeynep, ilk kez doyasıya yaşadığı mutluluğun aslında huzur demek olmadığını çok gecikmeden öğrenir. Üstelik yalnızca evde değil, artık dışarıda da hayatı için vermesi gereken zor bir sınav vardır. Mehdi herkesin haklılığıyla mücadele ederken bir çıkış yolu bulamaz ve çaresizliğe sürüklenir. Tüm bunlarla uğraşırken bir de kendini okula başlayan Kibrit’in yalanının ortasında bulur. Mahallede esen umut rüzgarları Müjgan’ın yüreğine umutla birlikte korku da salar. Evde ise Müjgan’ın artık bambaşka bir misyonu vardır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir