1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kırmızı Oda 19. Bölüm

Kırmızı Oda 19. Bölüm
0

TV8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda yeni bölümü ile devam ediyor. Kırmızı Oda 19. Bölüm ile 8 Ocak Cuma akşamı TV8 ekranlarında yeni bölümü ile yayınlanacak.

Kırmızı Oda 18. son bölümü ile TV 8 ekranlarında yayınlandı. Dizinin son bölümüne Kumru’nun hayat hikayesin damga vurdu. Kırmızı Oda dizisinde heyecan devam ediyor. Bu akşam 18. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkan dizide gözler 19. yeni bölüm fragmanına çevrildi. Kırmızı Oda 19. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kırmızı Oda son bölümde neler oldu?

Kırmızı Oda 18. bölüm izlemek için tıklayınız.

Kırmızı Oda 19. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Y_6yObcdHZM”]

Kırmızı Oda 19. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=nid0vo938hA”]

Kırmızı Oda 18. Bölüm Özeti

Kırmızı Oda’nın 18. bölümünde; Selvi (Sema Keçik),geçmişiyle hesaplaşıp yepyeni bir hayatın kapısını sonuna kadar açar. Boncuk’un (Burcu Biricik) gördüğü halüsinasyonlar azalmaya başlayınca Doktor Hanım’la daha sıkı bir bağ kurar ve doğduğu evde yaşadığı felaketi ve Can’la kurduğu arkadaşlığı anlatır. Birlikte yola çıktığı Yavuz’un (Bora Koçak) kendisine yaşattığı travmatik deneyimin Kumru’yu (Aslıhan Gürbüz) intikam almaya zorlaması Doktor Hanım’ı endişelendirir. Gittikçe daha kötü bir ruh haline bürünen Doktor Ayşe kritik kararını Doktor Hanım’la paylaşır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir