1. Anasayfa
  2. Yabancı Sinema

Jessica Alba “Trigger Warning” Filminde Rol Alıcak

Jessica Alba “Trigger Warning” Filminde Rol Alıcak
0

Chris Hemsworth’un başrol oynadığı “Extraction” filminin başarısının ardından Netflix, aksiyon filmlerini neredeyse iki katına çıkararak yoluna devam ediyor. Yeni gelecek projelerden birinin oyuncu kadrosuna Jessica Alba liderlik edecek. Variety’ye göre Alba, Mouly Surya’nın yöneteceği yeni Netflix aksiyon-gerilim filmi “Trigger Warning”de rol alacak.

Josh Olson ve John Brancato senaryoyu kaleme aldı. Thunder Road adına Basil Iwanyk ve Erica Lee, Jessica Alba’yla birlikte prodüksiyon yapacak. Alba, travmaları bulunan büyükbabasının barını devralır ve zamansız ölümünün arkasındaki gerçeği keşfettikten sonra ahlaki bir ikilemle karşı karşıya kalır. Gelen haberlere göre, planlar hikayenin bir seri haline dönüşmesi. “Spenser Confidential” ve “Extraction”dahil olmak üzere, aksiyon filmlerinden beklentisinin çok üzerinde bir başarı yakalayan Netflix, diğer aksiyon projeleri için de aynı beklentiye sahip.

Surya’nın profili, 2017 Cannes Film Festivali’ndeki Yönetmenlerin On İki Günü seçkisinde yer almasıyla yükselmeye başladı. Marlina the Murderer in Four Acts filmi büyük beğeni topladı ve 91. Akademi Ödülleri’nde Endonezya’nın en iyi yabancı dilde film adayı oldu.

James Cameron’un “Dark Angel” TV dizisi,“Sin City” ve “Fantastic Four” filmleriyle büyük çıkış yakalayan Alba, şu anda, başrolde de yer aldığı “LA’s Finest” dizisini Gabrielle Union’la birlikte üretiyor. Alba, yakın zamanda “Sınır Tanımayan Ebeveynlik” başlıklı Disney Plus belgesel dizisinde yer alacağını ve yapımcılığını üstleneceğini duyurdu.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir