1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Teşkilat 31. Bölüm

Teşkilat 31. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Teşkilat yeni bölümleri ile Pazar akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Teşkilat 31. Bölüm ile 23 Ocak Pazar akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Pazar akşamları TRT1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat bölümleri izleyenleri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Teşkilat dizisinin 30. bölümünde; Serdar, Elçi ve Ceren arasında gerilim tırmanırken, tüm ekibin kaderi Serdar’ın elindedir. Yıldırım kızı Roza’nın ölümünden ekibi sorumlu tutarak intikam planlarını devreye sokar. Ekip, Çelik Kalkan’ın Yıldırım’ın eline geçmesini engellemek amacıyla silah tüccarının peşine düşerek karşı hamle yapar. Ekip, Yıldırım’ın planını suya düşürebilecek mi?

Teşkilat 31. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Teşkilat 31. Bölüm Fragmanı

Teşkilat 30. Bölüm Özeti

Ekip arkadaşlarının hayatını kurtarmak için zor bir seçim yapmak zorunda kalan Serdar, sürpriz bir hamle yapar. Yıldırım kızı Roza’nın ölümünden ekibi sorumlu tutarak intikam planlarını devreye sokarken diğer yanda Boran örgütün tüm gücünü eline geçirmek için harekete geçer. Ekip, Çelik Kalkan’ın Yıldırım’ın eline geçmesini engellemek amacıyla silah tüccarının peşine düşerek karşı hamle yapar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir