Hekimoğlu 19. Bölüm
0

Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Hekimoğlu 19.Bölüm ile 29 Eylül Salı akşamı Kanal D ekranlarında olacak.

Selin’in hastanede çalışmaya başlaması Hekimoğlu’nda belirgin bir gerginlik yarattı. Diğer yandan, kanserli küçük bir kızın vakti giderek daraldı ve Hekimoğlu onu tedavi etmeye çabalarken hayatının en önemli derslerinden birini bu küçük kızdan aldı. İşte Hekimoğlu 19. yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar.

Hekimoğlu 19.Bölüm Fragmanı


Hekimoğlu 19.Bölüm 2. Fragmanı

Hekimoğlu 18.Bölümde Neler Oldu?

Selin’in hastanede çalışmaya başlaması Hekimoğlu’nda belirgin bir gerginlik yaratır. Bu yeni durum yetmezmiş gibi, Selin’in, Hekimoğlu’na açılmış davalarla ilgileniyor olması aralarındaki iletişimi zorunlu kılar.

Diğer yandan Hekimoğlu saman nezlesine yakalanır. Bunu fırsata çevirip işten kaytarma planları yaparken karşısına öyle bir vaka çıkar ki kendisini unutup işe koyulur.

Kanserli küçük bir kızın vakti giderek daralmaktadır. Hekimoğlu onu tedavi etmeye çabalarken hayatının en önemli derslerinden birini bu küçük kızdan alacağını tahmin bile edemez.

Hekimoğlu ve Selin’i nasıl bir süreç bekliyor? Hekimoğlu küçük kızı tedavi edebilecek mi? Küçük bir kız Hekimoğlu’na nasıl bir ders verecek?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir